True design Makers for

True design Lovers

współpracują z nami:

Tętniące

serce

domu

Zarówno dla miłośników klasyki, jak i wielbicieli prostoty. Dbałość o każdy szczegół, misterne wykonanie i najwyższej jakości materiały użyte w produkcji, to znaki rozpoznawalne fabryk, z którymi współpracujemy. W tej chwili na ekspozycji można podziwiać takie marki jak:

Obrazy na ścianach malowane

Przez wielu niedoceniane, u nas zajęły szczególne miejsce. Tapety, bo o nich mowa, dopełniają całości, tworzą charakter wnętrza i stawiają kropkę nad i. Możecie przekonać się sami i przy pysznej kawce, przejrzeć sporą już kolekcję wzorów. Wśród nich absolutna nowość - tapety do łazienki a nawet na zewnętrzną elewację!

Ewolucja

żarówki

Edisona

Nie można mówić o aranżowaniu wnętrza nie biorąc pod uwagę oświetlenia. Jest nie tylko dekoracją. Dzięki odpowiednio dobranej barwie, mocy oraz położeniu, nawet puste pomieszczenie może wyglądać w zupełnie inny sposób. Ciekawy nowinek? U nas zobaczyć możesz między innymi:

Meblowy

zawrót

głowy

Szukasz dużej rodzinnej sofy? Pięknego drewnianego stołu? A może twój przedszkolak potrzebuje nowego pokoju? U nas urządzisz każdą przestań domową. Nie zapominamy też jednak o ogrodzie. Zapraszamy do oglądania i próbowania – z naszej ekspozycji spokojnie można korzystać :) A zobaczyć na niej można między innymi:

Dekoracyjna

kropka nad i

Jeśli pijemy kawę, to w eleganckiej porcelanie. Ciasteczka zawsze starannie ułożone na niecodziennej paterze. Kwiaty w designerskich wazonach, albo w nowoczesnych betonowych donicach. Dodatki łazienkowe z różowego złota a w ogrodzie piękne szklane świeczniki. Małe rzeczy cieszą czasem najbardziej. Co możesz zobaczyć w Pepe?

Meble na wymiar

Standardowe meble jakieś takie niewymiarowe? Wzory prezentowane w sklepach nie Twoje? Nie ma powodu do zmartwienia! Pepe uszyje Ci je na miarę. A możecie być pewni, że pomysłów nam nie brakuje!

Napisz do nas lub zadzwoń: biuro@pepehome.pl  533 323 212

True design Makers for

True design Lovers